Cелищна рада проводить конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії відділу земельних відносин

Горностаївська селищна рада проводить конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії відділу земельних відносин  апарату селищної ради (Маринський старостинський округ). Кваліфіаційні вимоги до претендентів: базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, досконале володіння державною мовою; повинен знати основні  програми  роботи  на комп'ютері. Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення. За додатковою інформацією звертатися: смт Горностаївка, вул. Покровська, 133, відповідальні особи: Зіняк Л.І., Бутенко Н.М.,  тел. 4-12-61).