Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

Розроблено проект рішення сесії Горностаївської селищної ради «Про встановлення розміру батьківської плати за навчання в комунальному закладі позашкільної освіти «Горностаївська дитяча музична школа»

Дирекція комунального закладу позашкільної освіти «Горностаївська дитяча музична школа» Горностаївської селищної ради Херсонської області розробила проект рішення сесії Горностаївської селищної ради «Про встановлення  розміру батьківської плати за навчання в комунальному закладі позашкільної освіти «Горностаївська дитяча музична школа».

З положенням про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в комунальному закладі позашкільної освіти «Горностаївська дитяча музична школа» Горностаївської селищної ради Херсонської області та аналізом регуляторного впливу до проекту рішення селищної ради ви можете ознайомитися на нашому офіційному інформаційному сайті (https://gornostaivska-gromada.gov.ua) в розділі «Оголошення».

Зауваження та пропозиції стосовно проекту регуляторного акту прохання надавати до селищної ради (смт.Горностаївка, вул.Покровська, 145 каб. № 9) протягом місяця від дати його опублікування.

Для ознаомлення з проектом рішення "Про встановлення розміру батьківської плати за навчання в комунальному закладі позашкільної освіти «Горностаївська дитяча музична школа» перейдіть за веб-посиланням:

https://rada.info/upload/users_files/04400788/4386ebbe5605264a4b7a1695c28f850a.doc

Для ознайомлення  з аналізом регуляторного впливу до проекту рішення сесії селищної ради перейдіть за веб-посиланням:

https://rada.info/upload/users_files/04400788/0cb22429f338e5462dffd65d511ecb93.doc« повернутися до списку оголошень