Інформація для власників ВРХ

Селищна рада повідомляє мешканців, які займаються вирощуванням Великої рогатої худоби. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №107 затверджено порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі твариництва. Фізичні особи, що вирощують ВРХ мають право на отримання дотацій за молодняк, що народився в поточному році. Відповідно до пункту 9 цієї постанови для отримання дотацій, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році подаються за місцезнаходженням господарства до відповідного органу місцевого самоврядування(сільської, селищної ради) копії таких документів:

1. Паспорт ВРХ;

2. Паспорт громадянина України(власника ВРХ);

3.Ідентифікаційний код(власника ВРХ);

4. Довідки або договору про відкриття рахунку в банку.

Зазначені документи приймаються протягом бюджетного року до 01 травня, 01 вересня та 01 грудня поточного року.